Stanislav Matuš kraloval na turnaji Pro Golf Tour

[mp_row]

[mp_span col=”12″]

[mp_row_inner]

[mp_span_inner col=”12″]

Rakouský St. Pölten byl dějištěm dalšího turnaje ze série Pro Golf Tour. Již podruhé se povedlo Stanislavu Matušovi vystoupat až na absolutní vrchol, když v tunaji vyhrál s celkovým skóre -17. Finálové kolo si totiž vystřihl za 64 úderů a dokázal, že letošní sezona pro něj začala více než dobře. Jen pro upřesnění, Matuš se radoval hned devatenáctkrát z birdie a může jen litovat dvou bogey, jinak by jeho vítězství bylo výraznější. Před druhým Němcem Von Delingahusenem vyhrál totiž o jedinou ránu. V současné chvíli se Matuš dostal na celkové 4.místo Order of Merit.

Pevně doufáme, že své kvality předvede také na turnaji MONETA Czech PGA Tour na hřišti Black Bridge od 21.6. do 22.6.2017. Budeme se těšit.