innogy Ski & Golf 2018 – v desátém ročníku vítězí Petr Kabát

Petr Kabát, profesionál působící v GC Olomouc zvítězil v jubilejním ročníku dvojboje innogy Ski&Golf 2018

Desátý jubilejní ročník sportovního klání, které spojuje dvě disciplíny lyžování a golf, se uskutečnil v  termínu 6. a 7. dubna 2018, tradičně „na červené“ ve Špindlerově Mlýně a na golfovém hřišti Golf & Spa Kunětická Hora. Celá akce začala v podvečer 5. dubna, kdy se do Elan Café Baru ve Špindlerově Mlýně sjeli účastníci na předávání startovních čísel.

Páteční ráno ve „Špindlu“ připravilo pro závodníky ideální podmínky, modrá obloha, utažená pista. … Závodní trať v obřím slalomu na červené sjezdovce byla připravena odborným stavitelem Janem Holickým.

Na lyžích mužům kraloval bývalý úspěšný reprezentant Ondřej Bank. Nejrychlejší čas dne byl nastaven na 34,27 sec. Na dalších místech se umístili Jiří Vašíček, Martin Škopek, Vlastimil Štefl a Petr Kabát.

Titul absolutního vítěze v Mistrovství ČR v kombinaci innogy Ski&Golf Czech Championship 2018 získal v hlavní kategorii již po páté Petr Kabát. Po dobrém výkonu na lyžích 37,84 sec a slušném výsledku v golfu 79 ran, potvrdil vyrovnanou výkonnost a těsné prvenství.

V ženské kategorii zvítězila Tereza Koželuhová, sestra mnohonásobné vítězky a členky české PGA Evy Koželuhové, která se účastnila jako caddy. Hrát nemohla pro zranění zápěstí.