Czech – Pro Am – na Zbraslavi zazářil Rudolf Nechanický jr.

1V5A1920V pondělí 25.5.2015 se uskutečnil v Prague City Golf Clubu na pražské Zbraslavi letošní druhý turnaj Czech PRO-AM Teaching Tour. V krásném slunečném počasí, tak, jak je díky P. Zbigniewu Czendlikovi jako patronovi celé série již pravidelným zvykem, se sešlo téměř 90 hráčů, aby poměřili své schopnosti s náročným hřištěm i mezi sebou navzájem. Za podpory oficiálního dodavatele oblečení tour společnosti PROQUIP, exkluzivního krejčovství Delor a společnosti Intermedia – dodavatelem golfového vybavení Nike si všichni zúčastnění užili skvělý soutěžní golf v příjemné atmosféře.

1V5A2098

Vynikajících výsledků se urodila celá řada jak mezi profesionály, tak i mezi amatérskými hráči. V kategorii PRO je pak zejména skóre vítěze, Rudolfa Nechanického jr., tedy 66 ran a dosažení 6 ran pod par hřiště, je zvláště pozoruhodné. Druhý v pořadí Vít Šimek by se svými 68 ranami jindy bral téměř jistě první místo, ale dnes to prostě nestačilo. Třetí v pořadí pak v této kategorii skončil Petr Němeček se skóre 70 ran.

1V5A3340

V kategorii amatérských hráčů přesvědčivě zvítězil pan Josef Řepa, který uhrál excelentních 44 stablefordových bodů a nechal za sebou o 4 body své soupeře pány Petra Součka a Radka Hauta.

1V5A3452

V kategorii družstev zvítězili Vít Šimek se svým spoluhráčem Michalem Šímou s celkovým součtem 81 stablefordových bodů.

Příštím turnajem je ve dnech 21.-22.6.2015 již třetí oficiální Mistrovství ČR Teaching PRO na Black Bridge resortu v Praze na Černém Mostě.