Mistrovství Czech PGA Senior Tour: Royal Golf Club Mariánské lázně

Na skvěle připraveném hřišti v Mariánských Lázních se odehrálo mistrovství letošní seniorské tour. Ve startovním poli 42 hráčů se nejlépe dařilo favoritu turnaje Alanu Babickému, který s výsledky 75 a 73 zvítězil. Za Babickým se na druhém místě umístil Pavel Ambrož, který se během prvního dne předvedl skvělým výsledkem 71 ran, avšak druhý den zahrál 78 ran, což ho posunulo na celkové druhé místo. Třetí příčku obsadil Jiří Janda, který skončil s výsledkem o tři rány horším než Ambrož.

Tímto turnajem však seniorská tour nekončí. Již 16. září se hráči utkají ve finálovém turnaji Senior and Apprentice Tour, který se odehraje na prestižním Royal Golf Clubu Beroun. Organizátoři očekávají vysokou účast a věří, že finále bude důstojným završením celé letošní série. Golfoví nadšenci se tak mohou těšit na další skvělé sportovní zážitky.