Češi v Maroku na Anfa Mohammedia – nejlepší z Čechů Mrůzek skončil na 11. místě

PGA of Germany –Pro Golf Tour, Open Royal Golf Anfa Mohammedia 2017, Maroko (4.4. – 6.4.2018, časový posun -1 hodina)

Pátek – finálové kolo
Janu Cafourkovi se finálové kolo nepovedlo. Jedno double bogey a tři bogey znamenají 76 ran, pět úderů nad par a konečné 23. místo.
Z Čechů skončil nejlépe Filip Mrůzek . V posledním kole zazářil, zahrál skvělých 67 ran, čtyři pod par a umístil se na 11. místě (-1).
Stanislav Matuš si vybral slabší dny. Dnes 73 ran, dvě nad par. S celkovým výsledkem +4 skončil na 26. místě.
Michal Pospíšil hrál 76 ran, pět na par a obsadil konečné 45. místo (+7).

Zvítězil zkušený Němec Max Kramer (-8) před Skotem Christopherem MacLeanem a Holanďanem Maxem Albertusem (oba -6).

Konečné pořadí

Jan Cafourek

Čtvrtek – 2. kolo
Jan Cafourek jako jediný z Čechů zahrál obě kola pod par. Za výsledky 70, 69 (-2) mu patří skvělé sedmé místo. Stanislav Matuš a Michal Pospíšil s identickým skore 74,70 (-1) sdílí 24. pozici.
Filip Mrůzek na 30. místě (+3) uzavírá čtveřici Čechů, kteří prošli cutem.
Cyril Suk, Martin Příhoda a Daniel Suchan do posledního kola nepostoupili.

Vede Holanďan Max Albertus (-9) před skotsko-polskou dvojící MacLean, Gradecki (-7).

Leaderboard

.

MohammediaÚvod
Stanislav Matuš, Filip Mrůzek, Jan Cafourek, Michal Pospíšil, Martin Příhoda, Cyril Suk a Daniel Suchan se z Agadiru přesunuli o 500 kilometrů na sever. Poslední turnaj sedmidílné marocké série se koná v Mohammedii na pobřeží Atlantského oceánu, 30 km severovýchodně od Casablanky.

Loni zde hráli čtyři Češi. Stanislav Matuš a Filip Mrůzek se umístili na skvělé 7. pozici. Cafourek a Příhoda neprošli cutem.

Hřiště Mohammedia má par 71 a délku 5.775 metrů

Prémie pro vítěze činí 5.000 Eur, pro druhého 3.000 Eur a pro třetího 2.000 Eur. Loni zvítězil německý amatér Max Schmit (-14).